Přidejte se k nám a zúčastněte se letošní Národní potravinové sbírky. V sobotu 11. 11. potřebujeme pomoc s rozdáváním letáků a informovaností veřejnosti, přejímání potravin do připravených košíků a jejich následnou přípravou na odvoz. Tuto práci zvládne úplně každý, je nenáročná a vysoce návyková 🙂

Jak na to

  1. Podívejte se, jaké prodejny jsou zapojené do letošního ročníku ZDE.
  2. Rozmyslete si, jaké časové rozmezí vám nejvíce vyhovuje. Národní potravinová sbírka platí jen jeden den, začíná v 8 hodin ráno a končí ve 20 hodin večer. Na výběr tedy máte časy 8.00 – 12.00, 12.00 – 16.00 nebo 16.00 – 20.00. Menší prodejny je možné obsadit i déle, záleží na vašem odhodlání a dohodě s koordinátorem dané prodejny.
  3. Vyplňte registrační  formulář ZDE a především nezapomeňte zkontrolovat správnost vašeho jména, emailové adresy a telefonního čísla. Vyberte si provozovnu (obchod) a čas, po který můžete být zde k dispozici.
  4. Po vyplnění formuláře vás bude do několika dnů kontaktovat koordinátor Národní potravinové sbírky, který vás bude mít podle místa prodejny na starosti.
  5. V den D, tedy 11. 11. 2017  přijďte do vybrané provozovny alespoň 10 minut před vámi vybraným časem. Na místě zjistíte, kam si můžete odložit své osobní věci, oblečete si zástěru s logem sbírky a dostanete od vašeho koordinátora instrukce, co máte dělat.

Podívejte se, jak vypadal 4. ročník Národní potravinové sbírky.

Těšíme se na vás!

Sdílet