Přidejte se k nám a zúčastněte se letošní Národní potravinové sbírky. V sobotu 11. 11. potřebujeme pomoc s rozdáváním letáků a informovaností veřejnosti, přejímání potravin do připravených košíků a jejich následnou přípravou na odvoz. Tuto práci zvládne úplně každý, je nenáročná a vysoce návyková 🙂

Jak na to

  1. Rozmyslete si, jaké časové rozmezí vám nejvíce vyhovuje. Národní potravinová sbírka platí jen jeden den, začíná v 8 hodin ráno a končí ve 20 hodin večer. Na výběr tedy máte časy 8.00 – 12.00, 12.00 – 16.00 nebo 16.00 – 20.00. Menší prodejny je možné obsadit i déle, záleží na vašem odhodlání a dohodě s koordinátorem dané prodejny.
  2. Vyplňte registrační  formulář ZDE a především nezapomeňte zkontrolovat správnost vašeho jména, emailové adresy a telefonního čísla. Vyberte si provozovnu (obchod) a čas, po který můžete být zde k dispozici.
  3. Po vyplnění formuláře vás bude do několika dnů kontaktovat koordinátor Národní potravinové sbírky, který vás bude mít podle místa prodejny na starosti.
  4. V den D, tedy 11. 11. 2017  přijďte do vybrané provozovny alespoň 10 minut před vámi vybraným časem. Na místě zjistíte, kam si můžete odložit své osobní věci, oblečete si zástěru s logem sbírky a dostanete od vašeho koordinátora instrukce, co máte dělat.

Podívejte se, jak vypadal 4. ročník Národní potravinové sbírky.

Těšíme se na vás!
Vyplňte registrační formulář >>

Sdílet